Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 10.12.2012
10 грудня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Провідні торговельні майданчики світу закінчили ще один передноворічний тиждень зростанням. Європейські фондові індекси показали кращий тижневий ріст, ніж індекси торгових майданчиків США, яким ледь вдалося вийти в «зелену зону» за результатами тижня.

У п’ятницю 7 грудня вийшла довгоочікувана статистика ринку праці США. Дані за листопад виявилися набагато кращими від очікувань. Зокрема, рівень безробіття склав 7,7% замість 7,9%. Значним був також ріст робочих місць у несільськогосподарскому секторі. І хоча експерти знову заговорили про недосконалість методології збору статистики з ринку праці, ці дані допомогли витягнути тижневий результат американських фондових ринків у плюс.

Поточного тижня очікується рішення Федеральної резервної системи США з приводу запуску нового етапу програми викупу державних облігацій. Важливими економічними показниками будуть дані зі США з роздрібної торгівлі та інфляції.

Читати повністю:

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок