Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 26.11.2012
26 листопада 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

На минулому тижні ринки розвернулися і показали упевнене зростання. Індекси провідних торговельних майданчиків послідовно зростали протягом всіх торгових днів тижня і за результатами тижня показали збільшення більш ніж на 3%.

Драйвером стали статистичні дані, які здебільшого виявилися краще прогнозів. Продажі будинків на вторинному ринку США в жовтні збільшилися на 2,1% у порівнянні з вереснем всупереч очікуванням
експертів, які чекали падіння на 0,2%. Дані щодо початку будівництва будинків і кількістю дозволів на будівництво також виявилися краще передбачень прогнозистів. Індекс випереджальних економічних
показників, що дозволяє передбачати розвиток економіки США в найближчі три-шість місяців, також показав кращі перспективи, ніж очікувалося.

Читати повністю:

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок