Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 12.11.2012
12 листопада 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Фінансові ринки пережили ще один божевільний тиждень. Починаючи із середи 7 листопада трейдери на практично всіх торгових майданчиках світу влаштували грандіозний розпродаж, внаслідок якого індекси провідних світових майданчиків за результатами тижня просіли більш ніж на 1,5%.

Основним порушником спокою були США. Вибори президента, що пройшли в цій країні 6 листопада, закінчилися переконливою перемогою чинного президента демократа Барака Обами. Однак розв’язання політичної невизначеності лише посилило економічну невизначеність в цій країні. Відсутність політичного консенсусу в країні, де президент і більшість у Палаті представників конгресу є
демократами, а більшість в Сенаті республіканцями, підсилилопобоювання реалізації так званого «бюджетного обриву». Йдеться про автоматичне скорочення витрат американського бюджету і податкових пільг на 607 млрд. дол. США (майже 4% ВВП) з 1 січня 2013 року, оскільки співвідношення сил у керівництві країни не змінилося, а відтак не збільшилася ймовірність досягнення компромісу.

Читати повністю:

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок