Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 05.11.2012
05 листопада 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Активність фінансових ринків минулого тижня знизилася внаслідок буревія Сенді, який пронісся східним узбережжям США. Зокрема, в понеділок та вівторок 29 і 30 жовтня не проводилися торги на Нью-Йоркській біржі (NYSE).

Стрімке ралі спостерігалося на ринках у четвер 1 листопада, коли надійшли дані щодо ринку праці США. Значно знизилося число заявок на допомогу з безробіття, поданих за тиждень, що закінчився 27 жовтня. Приємною несподіванкою стало зростання індексу виробничої активності США (ISM Manufacturing) у жовтні, тоді як прогнозисти очікували його спад. Нарешті індекс споживчої довіри в жовтні виріс до максимуму з 2008 року, що, на думку фахівців, сталося внаслідок зниження безробіття і зростання цін на нерухомість.

Читати повністю:

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок