Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 29.10.2012
29 жовтня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Статистичні дані, що надходили протягом минулого тижня, були неоднорідними. Інвестори приділили більше уваги негативній інформації та перейнялися ведмежими настроями, в результаті чого світові фондові майданчики за результатами тижня показали падіння.

Незважаючи на те, що американський ринок акцій показав спад як на тижневому, так і на 30-денному відрізку, його прибутковість з початку 2012 року випереджає європейські та ринки, що розвиваються. Згідно з повідомленням агентства Bloomberg, прибутковість інвестицій в акції американських компаній вперше з 1995 року перевищує прибутковість від вкладень у всі інші основні види активів (US Treasuries, корпоративні облігації американських компаній, сировинні індекси). Аналітики очікують підвищення індексу S&P 500 в 2013 році до історичного максимуму, який перевершить попередній рекорд, поставлений у жовтні 2007 року.

Читати повністю:

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок