Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 18.06.2012
17 липня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Результати парламентських виборів, що пройшли в минулу неділю 17 червня в Греції, повинні принести невелике полегшення на ринки, які відчайдушно потребують позитивних новин. Згідно з попередніми результатами, найбільшу кількість
 голосів отримала Нова Демократична партія, яка є прихильницею політики бюджетних обмежень, запропонованих Євросоюзом. Після виборів у партії є три дні на створення коаліції. Передбачається, що другим основним членом коаліції стане лівоцентристська партія ПАСОК, що зайняла на виборах третє місце. Можна сподіватися, що в разі успішного формування коаліції, питання перегляду програми бюджетних обмежень і виходу країни з єврозони стихнуть. До того ж Європейський союз готує пакет заохочувальних заходів для нового уряду Греції, щоб спонукати його слідувати умовам надання міжнародної фінансової допомоги.

Читати повністю:

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок