Mobile app
go go
Promos

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Переможці шостого розіграшу серед вкладників депозиту «15 ПРО МАКС»
29 May, Wednesday
Отримати на e-mail {title} - FUIB

Не зволікайте! До 31.05 ще є шанс встигнути прийняти участь в акції та виграти одне з 15 поповнень депозиту «15 ПРО МАКС» по 15 тисяч гривень. В розіграші приймають участь усі вкладники депозиту «15 ПРО МАКС», які відкрили депозит на суму від 10 тис. грн. Розіграш проводиться щотижня за допомогою сервісу random.org. Правила акції

Вітаємо переможців шостого розіграшу серед вкладників депозиту «15 ПРО МАКС»:

Сергій       +38093****062

Ірина          +38066****555

Переможці попередніх етапів розіграшу опублікувані на сайті банку в розділі «Акції»

ПУМБ довіряють українці та держава. Так, у квітні 2024 розмір  депозитного портфелю ПУМБ в гривні досяг рекордної позначки -  клієнти банка розмістили на депозитних рахунках 20 млрд грн, а банк, за даними НБУ станом на 1 квітня 2024 року,  увійшов до ТОП-3 банків України за розміром строкового депозитного портфелю клієнтів-фізичних осіб у гривні. 

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback