Mobile app
go go
Press about us

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Які особливості онлайн-депозитів, пропонованих українськими банками?
05 July 2013
Отримати на e-mail {title} - FUIB

Який відсоток депозитів відкривається вкладниками онлайн? Чи збільшилася їхня пропозиція у минулому році? Які недоліки є у представлених на ринку пропозицій онлайн-вкладів від українських банків? Дізнавався у експертів Prostobank.ua

Володимир Гугуєв, начальник відділу інтернет-технологій ПУМБ

Наш банк запропонував своїм клієнтам можливість розміщення депозитів онлайн ще в 2010 році. Ми пропонуємо клієнтам розмістити кошти як за стандартними депозитними програмами, так і на умовах клієнта. У ПУМБ online клієнту доступний продукт "Депозитний конструктор", який дозволяє вкладникові самостійно вибрати онлайн термін дії депозиту, періодичність виплати відсотків, умови поповнення.

Послуга розміщення депозитів онлайн користується популярністю у клієнтів нашого банку – від 15% до 20% депозитів розміщуються за допомогою системи ПУМБ online. За останній рік затребуваність цього сервісу зросла. За підсумками 2012 року кількість розміщених депозитів у ПУМБ online зросла на 73% порівняно з 2011 роком.

Джерело: портал Простобанк

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback