Мобільний додаток
перейти перейти
Press about us

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Курс долара утримувався завдяки дефіциту гривні
25 October 2012
Отримати на e-mail {title} - FUIB

Антон Стадник, начальник казначейського управління ПУМБ коментує порталу Maanimo.com ситуацію на міжбанківському ринку долар/гривня.

На минулому тижні котирування на ринку долар/гривня переступили позначку 8,10 грн/$. Раніше міжбанк розвертався, досягнувши цієї позначки. На минулому тижні волатильність ринку була середньою: спред складав в середньому 0,25-0,75 копійки протягом дня. Котирування плавно росли весь тиждень, в піку досягали 8,1150 грн/$, однак стабілізувалися на 8,11 грн/$. У перші дні тижня активність учасників ринку знижувалася при наближенні котирувань до позначки 8,10 грн/$, але вже в кінці тижня навіть на цій позначці торги проходили більш активно.

Максимальні обсяги продажів зафіксовано у вівторок 31 серпня – $1,5 млрд (всі валюти), у тому числі тільки американської валюти було продано на суму $ 1 млрд. НБУ впродовж тижня інтервенцій не проводив, активної пропозиції валюти з боку державних банків не спостерігалося. Залишки на коррахунках банків мінімальними були в останній день липня (16 млрд. грн) і максимальними в перший день серпня (20 млрд. грн). У перші два дні тижня, на перехід місяця, на депоринку ставки овернайт досягали 20%, і в наступні дні знизилися до 10%. Вартість довгого ресурсу (тиждень, місяць) залишається на високому рівні – 15-20% і вище.

Регулярні коментарі по міжбанку від експертів ПУМБ можна знайти на порталі Maanimo.com

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок