Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Готуйтесь до посівної разом з ПУМБ та "Тімак Агро Україна": вигідне придбання якісних добрив за пільговою ставкою
01 February, Thursday
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) розпочав співпрацю з компанією "Тімак Агро Україна", що входить до французької групи Roullier та вже понад 60 років займається розробкою інноваційних рішень у галузі живлення сільськогосподарських культур. 

У рамках партнерської програми виробника та банку аграрії зможуть не тільки підвищити рентабельність та врожайність свого господарства, а й підготуватись до весняно-польових робіт на вигідних умовах.

Вже зараз агровиробники можуть придбати всю необхідну продукцію "Тімак Агро Україна" за пільговою ставкою від 0,01% річних із адаптованим до сезонності графіком погашення, без сплати комісії за надання кредиту.

Весь процес фінансування – простий та прозорий та не вимагає проведення оцінки і нотаріального оформлення заставного майна.

Асортимент "Тімак Агро Україна" налічує більше 50 продуктів мінерального живлення та біостимуляції різних видів, тож стане у нагоді як при вирощуванні польових культур, так і для галузей плодово-ягідництва та овочівництва.

До його переліку входить така відома продукція, як комплексні гранульовані добрива серії Eurofertil, Duofertil, Eurocereal, Timacstart, азотно-сірчані добрива лінійки Sulfammo, мікрогранульовані стартові добрива Physiostart та Greenstart, рідкі стартові добрива Brio, водорозчинні добрива лінійки KSC, біостимулятори бренду Fertiactyl, Seactiv, Astelis та Maxifruit і інші.

Дізнатися більше про умови кредитування в ПУМБ можна, перейшовши за посиланням або зателефонувавши по номеру гарячої лінії: 0 800 501 275.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback