Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ стабільно працює навіть у темні часи
24 November 2022
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

ПУМБ продовжує стабільно обслуговувати клієнтів після чергової атаки на країну та відключення електроенергії. Всі фізичні канали обслуговування і дистанційні послуги банку наразі працюють у звичному режимі, операції проводяться 24/7. Рекомендуємо більшість фінансових питань вирішувати в ПУМБ Online та ПУМБ Digital Business.

Ми також облаштували чергові відділення – наші пункти незламності, в яких, незалежно від наявності електроенергії, можна отримати весь перелік послуг, а також підзарядити телефони, доєднатися до WiFi та зігрітися. Подивитися перелік адрес чергових відділень можна за лінком – ця інформація постійно оновлюється. Найближчим часом ми значно збільшимо кількість відділень, обладнаних для автономної роботи під час відключень електроенергії.

Нагадуємо, що задля безпеки наших клієнтів та співробітників відділення банку не працюють під час повітряної тривоги та відновлюють свою роботу одразу після її завершення. Також, під час відключень електрики у деяких відділеннях, у яких наразі проводиться монтаж електрогенераторів, не працюватимуть каси, а співробітники працюватимуть лише у режимі консультації.

Радимо перед візитом до будь-якого відділення ПУМБ, перевіряти актуальний графік роботи на сайті банка  або у додатку ПУМБ Online в розділі "Більше".

Якщо у вас є запитання, просимо звертатися:

  • до контакт-центру за телефонами: +38 096 290 7 290, +38 050 290 7 290, +38 093 290 7 290, +38 044 290 7 290
  • дзвонити через сайт банку
  • звернення на сайті банку
  • офіційна сторінка банку у Facebook
News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback