Повідомлення про зміни умов Публічної пропозиції ПАТ «ПУМБ» на укладення Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб та Тарифів Першого Українського на обслуговування фізичних осіб
Шановні клієнти, з 18 серпня 2014 року набувають чинності зміни до Публічної пропозиції ПАТ «ПУМБ» на укладення Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб та Тарифів Першого Українського на обслуговування фізичних осіб.
Основні зміни в Публічну пропозицію ПАТ «ПУМБ» на укладення Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб внесені в частині зміни процентних ставок за Кредитними картками з відновлювальною кредитною лінією, умови надання та обслуговування яких вказані у Додатку №3 «Умови надання та обслуговування «Кредитної картки з пільговим періодом».
Ознайомитися з новою редакцією Публічної пропозиції ПАТ «ПУМБ» на укладення Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб можна за цим посиланням.
Ознайомитися з новою редакцією Тарифів Першого Українського на обслуговування фізичних осіб можна за цим посиланням.
У разі незгоди із запропонованими змінами умов Публічної пропозиції ПАТ «ПУМБ» на укладення Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб або Тарифів Першого Українського на обслуговування фізичних осіб, Ви маєте право до дати набрання чинності змін розірвати договір без сплати додаткової комісійної винагороди за його розірвання в порядку, передбаченому п. 2.3.5. Розділу I договору.
За наявності додаткових питань звертайтеся до працівників відділень ПАТ «ПУМБ» (перелік відділень можна переглянути за цим посиланням) або в Центр обслуговування клієнтів за телефонами:
- 0800500490 цілодобово і безкоштовно в межах України зі стаціонарних і мобільних телефонів,
- +380623324900 - для міжнародних дзвінків,
- 490 - за тарифами мобільних операторів.
- For the second year in a row, FUIB systematically supports the 12th Special Forces Brigade "Azov" of the NGU
- ПУМБ серед лідерів банківського ринку за версією New Voice
- Поповнення ПУМБ з іноземних карток Mastercard – лише 1,4% комісії
- Ria Money Transfer вкотре визнали ПУМБ партнером року в Україні
- Over 78,000 potentially saved lives in 2025 – the result of the “We Are of the Same Blood” project
- ПУМБ узяв участь у Конференції екоіндустріальних парків України 2026
Отримати на e-mail
Новину відправлено
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
questions
complaint or suggestion
networks
Feedback