Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Суд заборонив Миколі Толмачову виїзд закордон через борг ПУМБ
21 December 2016
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

11 листопада 2016 р. Печерський районний суд м. Києва виніс ухвалу про заборону виїзду за межі України Миколи Толмачова, власника та генерального директора ПрАТ «ТММ-Енергобуд». 20 грудня 2016 р. Апеляційний суд м. Києва залишив дану ухвалу без змін.
Вказана ухвала була винесена на підставі звернення державного виконавця в рамках виконавчого провадження щодо стягнення з громадянина Толмачова М.Г. заборгованості за договором поруки та  кредитним договором на користь ПАТ «ПУМБ» на суму понад 15 млн дол. США.
«ПУМБ притримується принципової позиції в роботі з проблемними боржниками. Ми готові докладати максимум зусиль для захисту прав та законних інтересів банку в судах», - підкреслює Костянтин Школяренко, заступник голови правління ПУМБ.
Станом на 20 грудня 2016 р. заборгованість Толмачова М.Г. перед ПАТ «ПУМБ» складає понад 14 млн доларів США.  В рамках виконавчого провадження на користь банку з Толмачова М.Г. вже стягнуто його особисті машину та квартиру.
Нагадаємо, що 5 грудня 2014 р. судом винесено рішення про стягнення з громадянина Толмачова Миколи Григоровича заборгованості за договором поруки та  кредитним договором на користь ПАТ «ПУМБ» на суму понад 15 млн дол. США та  відкрито виконавче провадження щодо виконання вказаного рішення суду.
Микола Толмачов відомий як власник великої будівельної компанії ТММ, що є забудовником низки проектів, серед яких  ЖК «Сонячна брама»,  ЖК «Тріумф», ЖК «Каскад», ЖК GreenTower та інші.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback