Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ розпочав виплати коштів вкладникам ІМЕКСБАНК
28 April 2015
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

ПУМБ визнаний банком-партнером Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з виплат коштів вкладникам ІМЕКСБАНК. Виплати здійснюються в усіх працюючих відділеннях ПУМБ по всій Україні.

ПАТ «ПУМБ» визнаний банком-партнером Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з виплати коштів вкладникам АТ «ІМЕКСБАНК». Перший Український Міжнародний Банк з 28 квітня 2015 р. розпочав виплату гарантований сум вкладів клієнтам «ІМЕКСБАНК» - фізичним особам, кошти яких підлягають відшкодуванню Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.

ПУМБ здійснює виплати вкладникам, які уклали договори банківського вкладу/рахунку з АТ «ІМЕКСБАНК» у відділеннях АТ «ІМЕКСБАНК», що розташовані у Харківській та Львівській областях.

Відшкодування вкладів здійснюється у будь-якому працюючому відділенні Першого Українського Міжнародного Банку, включаючи відділення «Ренесанс Кредит», по всій Україні.

Виплата коштів вкладникам здійснюється за договорами, строк дії яких закінчився до 27 січня 2015 року включно, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки).

Виплати вкладникам здійснюватимуться у розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день прийняття рішення Національним банком України про віднесення АТ «ІМЕКСБАНК» до категорії неплатоспроможних та початку виведення неплатоспроможного банку з ринку (27 січня 2015 року), але не більше 200 тисяч гривень.

Зараз для вкладників «ІМЕКСБАНК» діють пропозиції у ПУМБ – зокрема, депозити «Спокійний» та «Вільний», що дозволяють ефективно розпорядитись коштами з вкладу.

Більш детальну інформацію для вкладників АТ «ІМЕКСБАНК» щодо отримання грошових компенсацій можна дізнатися на спеціальній сторінці банку http://pumb.ua/ua/imex/.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback