Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Власник картки VISA Gold від ПУМБ їде до Мілана!
25 July 2012
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

За підсумками фінального розіграшу призів серед учасників акції «До Мілана з Visa Gold» власник картки Visa Gold від ПУМБ виграв головний приз акції - поїздку на двох до Мілана, світову столицю шопінгу. Щасливим володарем призу став житель м. Донецьк. Подорож для переможця включає переліт до Мілана в салоні бізнес-класу, п'ятиденне проживання в п'ятизірковому готелі та грошову винагороду у розмірі 20 000 гривень.

Окрім головного призу ще двоє власників карт Visa Gold від ПУМБ виграли фотоапарат Nikon Coolpix P500. Компактна фотокамера Coolpix P500 є новинкою в модельному ряді фотоапаратів Nikon цього року, має найпотужніший цифровий зум (36-х) і дозволяє записувати відеоролики у форматі Full HD зі стереозвуком.

Про акцію «В Мілан з Visa Gold».

З 14 березня по 14 липня 2011 року компанія Visa в партнерстві з Першим Українським Міжнародним Банком проводила акцію «До Мілана з Visa Gold», головний приз в якій - поїздка до Мілана. Окрім головного призу учасники акції мали можливість виграти корисні атрибути для подорожі - стильні сумки і фотоапарати. Стати учасником акції було досить просто: потрібно було придбати картку Visa Gold від ПУМБ в одному з відділень Банку або замовити через корпоративний сайт Банку і розраховуватися за покупки та послуги в торговельній мережі за допомогою такої карти. Розіграші призів проходили кожні два місяці протягом терміну дії акції.

Ознайомитися з докладними умовами проведення акції, а також дізнатися про результати розіграшів призів можна на сайті VISA www.visa.com.ua.

Звертаємо Вашу увагу на те, що спільні акції ПУМБ і платіжних систем проводяться на постійній основі, даючи власникам карт можливість не тільки користуватися доступним, зручним і безпечним платіжним інструментом, а також дозволяють отримувати додаткові переваги.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback