Mobile app
go go
Analytical overviews

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Огляд фінансових ринків 11.09.2023
12 September 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Торги на ринках акцій завершилися в п’ятницю помірним зростанням провідних фондових індексів, проте за підсумками тижня зафіксоване зниження, яке відбулося на тлі корпоративних новин – інвестори оцінили різке падіння акцій компанії Apple. Увагу інвесторів було зосереджено на повідомленні Wall Street Journal про те, що чиновникам центрального уряду Китаю було заборонено використовувати iPhone та інші мобільні пристрої Apple для роботи, що було сприйнято інвесторами як потенційна ознака того, що Пекін може бути готовим відмовитися від американських технологічних компаній на користь їхніх китайських колег.

Інфляція в Україні сповільнюється. Так, ніфляція на споживчому ринку України у серпні 2023 року порівняно із серпнем 2022 року становила 8,6%, з початку 2023 року – 2,5%, а порівняно із липнем 2023 року - знизилася на 1,4%.

Міжнародні резерви в Україні скоротилися - станом на 01 вересня 2023 року міжнародні резерви України за попередніми даними становили 40 387,2 млн дол. США. У серпні вони знизилися на 3,2% на тлі інтервенцій НБУ з продажу валюти для покриття різниці між попитом та пропозицією на валютному ринку України, які значною мірою були компенсовані надходженнями від міжнародних партнерів. 

Огляд фінансових ринків 11.09.2023

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback