Мобільний додаток
перейти перейти

Дякуємо!

Ваша заявка прийнята.

Документи для зміни ліміту по надходженням від інших осіб на поповнення МаніБокс

Шановні клієнти, відповідно до п. 4 та п. 5 ч. 2 ст. 8 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення \" № 361 - IX від 06.12.2019р. (далі – Закон), «Банк зобов'язаний здійснювати належну перевірку клієнтів та забезпечувати моніторинг фінансових операцій клієнта на предмет відповідності таких фінансових операцій на основі наявної у Банка інформації про клієнта, його діяльність та ризик, включаючи, в разі необхідності, інформацію про джерела коштів, пов'язаних з фінансовою(ими) операцією(ями).

Відповідно до ч. 6 ст. 11 Закону «Банк має право витребувати, а клієнт, представник клієнта зобов'язані подати інформацію (офіційні документи), необхідну (необхідні) для здійснення належної перевірки, а також для виконання Банком інших вимог законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

З огляду на наведене правове обґрунтування, Вам необхідно надати документи, вказані нижче з урахуванням мети збору. За відсутності документів, Банк має право не погодити збільшення лімітів.

Збір для проходження лікування

 1. Документи, що підтверджують потребу фізичної особи в лікуванні та медичному обслуговуванні (зокрема, наявність хвороби, патологічного стану), документи про надання таких послуг, що ідентифікують постачальника послуг, обсяги та вартість таких послуг: договори, платіжні та розрахункові документи, акти надання послуг, інші відповідні документи в залежності від необхідного лікування або медичного обслуговування, хвороби та її стану.
 2. Документи, що підтверджують родинні зв’язки. У разі збору на лікування рідним. Родичі: чоловіка/дружини/дітей/батьків, рідних братів (сестер), рідних бабусь, дідусів.

Збір на волонтерську діяльність.

 1. Опитувальник для волонтерів (у тому числі, інформація щодо існуючої волонтерської діяльності).
 2. Посвідчення волонтера за наявності.
 3. Обов’язкове подання до Банку листа від державного органу/військової частини щодо співпраці з волонтером та замовлення товарів (продукції) відповідного призначення, якщо сума такої операції/операцій на календарний місяць в еквіваленті перевищує 400 000 гривень (за офіційним курсом гривні до іноземних валют, установленим Національним банком України на дату здійснення операції).
 4. Надання орієнтовної вартості (розрахунку) товару (продукції)/послуг та строків виконання замовлення.
 5. Для підтвердження факту купівлі волонтером товарів (продукції), надавати договори (контракти, угоди), інвойси, інші документи, що передбачені законодавством України та, які є підставою для здійснення операції.

Банк має право:

 • Здійснювати аналіз змісту діяльності волонтера та його контрагента, даних про кінцевих бенефіціарних власників контрагента.
 • Звертатися із запитом до волонтера, якщо немає інформації з відкритих джерел.
 • Відмовити надалі проводити такі операції у разі наявності у Банку інформації з відкритих джерел щодо недобросовісної практики діяльності волонтера.
 • Запитати документи, що підтверджують джерела походження коштів та пояснення мети та суті проведення власних операцій за рахунками клієнта.

Документи з переліку вище Ви можете надати, заповнивши Форму для подачі документів нижче. У ході аналізу наданих Вами документів, з Вами зв'яжеться працівник Банку. Розгляд документів відбувається протягом 3 робочих днів

Форма для подачі документів

Ваше ПІБ (повністю)
 • Так
 • Ні
Поле обов'язкове
Введіть назву МаніБокс
Перетяніть сюди документ або завантажте з комп'ютера
(png/jpg/doc/pdf до 7 Мб)
Завантажте документ
(png/jpg/doc/pdf до 7 Мб)
Розмір вкладенного файла недопустимий або невідповідного формату

В процесі розгляду документів Банк може запитати додаткові документи

Обов’язкові поля для заповнення

arrow

Зворотний зв'язок