Мобільний додаток
перейти перейти
Повідомлення

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Введення в дію нової редакції Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів сегменту малого і мікро бізнесу, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної діяльності за рік не перевищує 200 млн грн без ПДВ

11 серпня, понеділок
Отримати на e-mail {metatitle} - банк ПУМБ

Шановні Клієнти! Акціонерне Товариство «Перший Український Міжнародний Банк» просить взяти до уваги, що з 12 серпня 2025 року починає діяти нова редакція Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів сегменту малого і мікро бізнесу, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної діяльності за рік не перевищує 200 млн грн без ПДВ, надалі – «Договір».

Змінами передбачено:

1). оновлення таких додатків до Договору: Додатку 1  «Заява про приєднання», Додатку 2 «Заява про зміну умов обслуговування», Додатку 3 «Заява про розміщення вкладу», Додатку 3.1 «Заява про розміщення вкладу», Додатку 3.2 «Зава про розміщення вкладу».

Просимо звернути увагу, що з 12 серпня 2025 року  фізичні особи-підприємці, які мають намір отримати послуги в межах   Пакету «всеDigital ФОП» з відкриттям на момент приєднання до Договору лише одного рахунку у національній валюті без випуску картки, можуть оформити Заяву про приєднання до Договору за шаблоном «ФОП-Digital Entry»,  не тільки  з проставлянням кваліфікованого електронного підпису, а й простого електронного підпису  за допомогою відповідних налаштувань у застосунку ПУМБ, яким вони користуються як  клієнти Банку фізичні особи;

2). уточнення порядку та способу надання Банком клієнту - фізичній особі актуальної редакції Довідки про систему гарантування вкладів фізичних осіб;

3). з 07 серпня 2025 року для корпоративних клієнтів у засобах дистанційної комунікації (Сервіс «ІНТЕРНЕТ-БАНКІНГ» та Застосунок «ПУМБ Бізнес») реалізована можливість самостійно встановлювати ліміт максимальної суми однієї платіжної операції  та ліміт максимальної суми платіжних операцій «Миттєвого переказу» за добу, про що на офіційному сайті Банку 06 серпня 2025 року опубліковано відповідне оголошення.

У п. 3.21. нової редакції Договору внесені відповідні технічні правки та доповнення стосовно реалізації корпоративними клієнтами свого права на самостійне встановлення за допомогою засобів дистанційної комунікації Банку ліміту максимальної суми однієї платіжної операції  та ліміту максимальної суми платіжних операцій «Миттєвого переказу» за добу.

У разі виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся до операційного менеджера Вашого рахунку, або до Центру обслуговування  корпоративних клієнтів (з понеділка до п’ятниці з 9:00 до 18:00), за телефонами:

  • 0 800 501 275 (безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України),
  • +38 044 290 93 11 (для міжнародних дзвінків, згідно з тарифами операторів).

Сподіваємося на подальший розвиток взаємовигідних відносин у сфері банківських та фінансових операцій.

З повагою, Акціонерне Товариство «Перший Український Міжнародний Банк»

Повідомлення банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{metatitle} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок