Мобільний додаток
перейти перейти
Повідомлення

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Введення в дію нової редакції Розділу 11 «Тарифні пакети» тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів
27 червня, четвер
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні клієнти!

Користуючись нагодою, АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК», висловлює Вам свою повагу та просить прийняти до уваги наступну інформацію.

З 27 червня 2024 року вводиться в дію нова редакція Розділу 11 «Тарифні пакети» Тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів.

Змінами передбачена можливість встановлення щомісячної комісії за розрахунково-касове обслуговування у розмірі 1 (одна) гривня протягом 2 (двох) повних місяців за користування одним із Пакетів, зазначених у Розділі 11 «Тарифні пакети» Тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів, у разі участі корпоративного клієнта у Реферальній програмі «ЗАПРОСИ ПАРТНЕРА» з дотриманням її Офіційних правил, які оприлюднені на сайті банку за посиланням.

Реферальна програма «ЗАПРОСИ ПАРТНЕРА» діє у період з 27.06.2024 року (включно) по 27.09.2024 року (включно).

При цьому банк може самостійно та на власний розсуд збільшити або скоротити вказаний період згідно Офіційних правил Реферальної програми «ЗАПРОСИ ПАРТНЕРА».

Ці положення Розділу 11 «Тарифні пакети» Тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів закріплені у новій редакції Додатку 5 до Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів, яка набуває чинності для корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної діяльності за минулий календарний рік не перевищує 200 млн грн (корпоративних клієнтів сегменту Мікро і  Малого бізнесу), з 27 червня 2024 року.

У випадку виникнення будь-яких запитань, будь ласка, звертайтеся до операційного менеджера Вашого рахунку або до Центру обслуговування  корпоративних клієнтів з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 за телефонами:

  • 0 800 501 275 (для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України),
  • +38 044 290 93 11 (для міжнародних дзвінків, згідно з тарифами операторів)

Сподіваємося на подальший розвиток взаємовигідних відносин у сфері банківських та фінансових операцій.

 

З повагою, Перший Український Міжнародний Банк

Повідомлення банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок