Мобільний додаток
перейти перейти
Повідомлення

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Введення в дію з 26 лютого 2024 року нової редакції до Розділу 1 "Розрахунково-касове обслуговування" Тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів
26 лютого, понеділок
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні Клієнти!

Користуючись нагодою,   АКЦІОНЕРНЕ    ТОВАРИСТВО    «ПЕРШИЙ   УКРАЇНСЬКИЙ   МІЖНАРОДНИЙ   БАНК» висловлює Вам свою повагу та  просить прийняти до уваги, що з 26 лютого 2024 року вводиться в дію нова редакція  Розділу 1 "Розрахунково-касове обслуговування" Тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів.

Основні зміни: 

  • змінено п.1.16, п.1.17 Розділу 1 "Розрахунково-касове обслуговування": 1.16 Купівля іноземної валюти  на підставі заяви,  у тому числі згідно підключеного  сервісу «Погодження курсів», поданої до 16:00, складатиме 0,4% від суми; 1.17 Продаж іноземної валюти на підставі заяви, у тому числі згідно підключеного  сервісу «Погодження курсів», поданої до 16:00, складатиме 0,5% від суми
  • видалено п. 1.18 Розділу 1 "Розрахунково-касове обслуговування": 1.18 Купівля/продаж іноземної валюти на підставі заяви, поданої з 11-00 до 12-30 / на підставі заяви клієнтів, яким підключено сервіс «Погодження курсів» з 11-00 до 15-00. Тариф за проведення відповідної операції до 11-00 + 0,1% від суми
  • доповнено п.1.34 Розділу 1 "Розрахунково-касове обслуговування" 1.34 відповідно до якої продаж бланку простого/переказного векселя клієнтам банку, у т. ч. ПДВ, не надаватиметься - 20 UAH.

Нова редакція  Розділу 1 "Розрахунково-касове обслуговування" Тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів набирає чинності з 26 лютого 2024 року:

  • для Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів (для корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної діяльності за минулий календарний рік не перевищує 200 млн грн),
  • для Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів (для корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної діяльності за минулий календарний рік дорівнює та/або перевищує 200 млн грн). 

У випадку виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся до операційного менеджера Вашого рахунку або до Центру обслуговування  корпоративних клієнтів (з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00), за телефонами:

- 0 800 501 275 (безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України),

- +38 044 290 93 11 (для міжнародних дзвінків, згідно з тарифами операторів).

Сподіваємося на подальший розвиток взаємовигідних відносин у сфері банківських та фінансових операцій.

Повідомлення банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок