Мобільний додаток
перейти перейти
Повідомлення

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Введення в дію нової редакції Тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної діяльності не перевищує 200 млн грн. за минулий рік
23 лютого, п'ятниця
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні Клієнти! Користуючись нагодою, АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК», висловлює Вам свою повагу та просить прийняти до уваги наступну інформацію.

З 26 лютого 2024 року вводиться в дію нова редакція Розділу 11. «Тарифні пакети» Тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів  (Додаток 5 Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної діяльності  не перевищує 200 млн грн. за минулий рік).

У тарифах пакетів "ПП", "Універсальний", "Міжнародний", "Моя Країна", "Coder", "всеDigital", "всеМІНІМУМ", "всеОПТИМУМ", "всеПРЕМІУМ", "все буде Україна" продовжено операційний час для прийняття заяв про купівлю/продаж іноземної валюти, у тому числі згідно підключеного сервісу «Погодження курсів», з 9:00 до 16:00 з понеділка по п’ятницю.

Також просимо врахувати, що зміни до пункту 11.1.15 пакету «ОСББ» з новим розміром тарифу «Платежі фізичних осіб без відкриття поточного рахунку на рахунок клієнта ПУМБ, який обслуговується на тарифному пакеті «ОСББ», за наявності між Банком і клієнтом договору про прийом готівкових платежів (оплачується відповідно до умов договору), які були оприлюднені на офіційному сайті АТ «ПУМБ» разом з відповідними змінами до Додатку 5 до Договору раніше, - 15 лютого 2024 року, набирають чинності з 18 березня 2024 року.

При виникненні будь-яких запитань, будь ласка, звертайтеся за телефонами: 

  • 0 800 501 275 (для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України),
  • +38 044 290 93 11 (для міжнародних дзвінків, згідно з тарифами операторів).

Сподіваємося на подальший розвиток взаємовигідних відносин у сфері банківських та фінансових операцій.

 

З повагою, Перший Український Міжнародний Банк

 

Повідомлення банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок