Мобільний додаток
перейти перейти
Повідомлення

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Введення в дію нової редакції Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів АТ «ПУМБ», грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/ незалежної/ професійної /іншої діяльності не перевищує 150 млн. грн. за минулий рік
20 грудня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні Клієнти!

Користуючись нагодою, АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» висловлює Вам свою повагу та просить прийняти до уваги наступну інформацію.

З 21 грудня 2023 року починає діяти нова редакція  Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної/іншої діяльності  не перевищує 150 млн. грн. за минулий рік. Дія Договору поширюється на всіх потенційних і діючих клієнтів з вищезазначеним  обсягом грошового обороту.

Основні зміни: 

  • У зв’язку з впровадженням нового депозитного продукту «Депозит Стандартний з поповненням» внесені відповідні зміни в Розділ 21 Договору «Порядок відкриття та обслуговування депозитних рахунків. Умови залучення вкладів (Договір банківського вкладу)», в Додаток 3 «Заява про розміщення Вкладу», Додаток 3.1 «Заява про розміщення Вкладу», Додаток 3.2 «Заява про розміщення Вкладу» та Додаток 7 «Пасивні продукти».
  • Додаток 1 до Договору доповнено заявою «Заява про приєднання ЮО_Digital Entry».
  • Починаючи з 21 грудня 2023 року Банк припиняє залучення коштів від Клієнтів за депозитною програмою «Депозит Сталевий Бізнес». Розміщенні Клієнтами до 20 грудня 2023 року (включно) Вклади за програмою «Депозит Сталевий Бізнес» зберігатимуться на Депозитних рахунках відповідно до тих умов, які передбачені Заявою про розміщення Вкладу/Заявою про зміну умов Вкладу.

Ознайомитися з Договором банківського обслуговування корпоративних клієнтів можна за посиланням.

У випадку виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся:

Для клієнтів Відділень: у відділення АТ «ПУМБ» або за телефонами Лінії підтримки клієнтів Малого та Середнього бізнесу: 0 800 501 275 (з 9.00 до 18.00, безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів у межах України).

Для клієнтів Центру дистанційного обслуговування клієнтів (Digital): до Вашого персонального менеджера відділення «Online Branch» (з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00): за телефоном 0 800 503 703 (безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України), з використанням чату, що розташований на сайті «Digital Bank»: www.digital.pumb.ua або в зручний для вас час на електронну поштову скриньку: [email protected].

Сподіваємося на подальший розвиток взаємовигідних відносин у сфері банківських та фінансових операцій.

Повідомлення банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок