Мобільний додаток
перейти перейти
Повідомлення

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Повідомлення про зміни у Тарифах АТ «ПУМБ» на обслуговування фізичних осіб
08 вересня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні клієнти. 11 вересня 2023 року набувають чинності оновлені Тарифи АТ «ПУМБ» на обслуговування фізичних осіб, в яких будуть такі зміни:

  • Клієнти, які перебувають за кордоном, зможуть отримати додаткову іменну картку Visa Rewards PayWave / Mastercard World PayPass Debit. Вартість послуги – 200 грн.
  • Додано п. 2.5.8.1. «Випуск та видача карток Mastercard / Visa клієнту клубу Persona, який знаходиться за кордоном. Вартість послуги – 400 грн».
  • Додано п. 2.5.8.2. «Випуск і видача карток Mastercard / Visa клієнту клубу Persona з доставкою у відділення чи поштомат Нової пошти по Україні. Оплата згідно з тарифами Нової пошти».
  • Оновлено п. 2.6.7. «Замовлення випуску та видачі додаткової неіменної картки Mastercard / Visa через ПУМБ Online у відділення чи поштомат Нової пошти по Україні. Вартість послуги – 150 UAH».

У разі незгоди з оновленими Тарифами АТ «ПУМБ» на обслуговування фізичних осіб ви маєте право розірвати договір без сплати додаткової комісії до дати набрання чинності змін.

Докладніше ознайомитися з новою редакцією Тарифів обслуговування фізичних осіб можна за цим посиланням, з Тарифами на обслуговування фізичних осіб для продуктів, які не оформлюються – за цим посиланням.

За наявності додаткових питань звертайтеся до працівників відділень АТ «ПУМБ» (перелік відділень можна переглянути за цим посиланням) або в Центр обслуговування клієнтів за телефонами: 

+38 044 290 7 290 по Україні та з-за кордону1;

+38 096 290 7 290 

+38 050 290 7 290 

+38 093 290 7 290 

1згідно тарифів операторів

Повідомлення банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок