Мобільний додаток
перейти перейти
Повідомлення

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

З 21/07/23 запроваджено тимчасову адміністрацію в АТ СЕНС БАНК
21 липня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

На підставі рішення Правління Національного банку України виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб було прийняте рішення про запровадження тимчасової адміністрації в АТ «СЕНС БАНК» та делегування повноважень тимчасового адміністратора Банку. Тимчасова адміністрація відповідно до вищезазначеного рішення запроваджується з п’ятниці, 21 липня 2023 року.

Під час тимчасової адміністрації сервіси для фізичних осіб працюватимуть у звичайному режимі, без додаткових обмежень зі сторони Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Також без обмежень прийматимуться платежі юридичних осіб.

Зважаючи на законодавчі норми, тимчасова адміністрація в АТ «СЕНС БАНК» запроваджується строком на один місяць з 21 липня 2023 року до 20 серпня 2023 року (включно).

Однак, після прийняття Кабінетом Міністрів України рішення про участь держави у виведенні АТ «СЕНС БАНК» з ринку Фонд впродовж двох календарних днів після отримання такого рішення здійснить продаж акцій банку Міністерству фінансів України та припинить тимчасову адміністрацію в АТ «СЕНС БАНК». Пропозицію щодо участі держави у виведенні АТ «СЕНС БАНК» з ринку Національний банк України направив до Кабінету Міністрів України з огляду на те, що АТ «СЕНС БАНК» входить до переліку системно важливих банків.

Уповноваженою особою Фонду на здійснення тимчасової адміністрації в  АТ «СЕНС БАНК» призначено начальника управління раннього реагування департаменту дистанційного та інспекційного моніторингу діяльності банків Фонду Степанець Вікторію Сергіївну, якій делеговано усі повноваження тимчасового адміністратора АТ «СЕНС БАНК», зокрема повноваження органів управління банку, визначені Законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Реквізити АТ «СЕНС БАНК»:

  • код банку (МФО) - 300346;
  • ідентифікаційний код юридичної особи відповідно до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань - 23494714;
  • місцезнаходження - вул. Велика Васильківська, будинок 100, м. Київ, 03150.

Довідкова інформація за номерами:

  • «Гарячої лінії» Фонду: 0 800 105-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України), +38 (044) 333-36-55 (згідно з тарифами оператора зв'язку);
  • АТ «СЕНС БАНК»: 0 800 50-20-50, 0 800 50-70-44 (безкоштовно для дзвінків в межах України), +38 (044) 298-80-00, +38 (044) 298-50-00 (для дзвінків з-за кордону згідно з тарифами оператора зв'язку).
Повідомлення банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок