Мобільний додаток
перейти перейти
Повідомлення

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Введення в дію нової редакції тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної діяльності та/або перевищує 150 млн грн за минулий рік
11 липня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні Клієнти!

Користуючись нагодою,   АКЦІОНЕРНЕ    ТОВАРИСТВО    «ПЕРШИЙ   УКРАЇНСЬКИЙ   МІЖНАРОДНИЙ   БАНК» висловлює Вам свою повагу та  просить прийняти до уваги, що з 11 серпня 2023 року вводиться в дію нова редакція  Розділу 7 «Обслуговування корпоративних карткових рахунків» тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів.

Основні зміни:

  • Підвищено вартість тарифу п.7.8 «Виконання операцій з карткою (на рік)» для деяких карток.
  • Підвищено комісію п.7.16 «Зняття готівки за карткою ПУМБ в банкоматах інших банків на території України» в гривні. 

Нова редакція  Розділу 7. «Обслуговування корпоративних карткових рахунків» Тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів діятиме: 

  • для Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів (для корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної діяльності за минулий календарний рік дорівнює та/або перевищує 150 млн грн).

У випадку виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся до операційного менеджера Вашого рахунку або до Центру обслуговування корпоративних клієнтів (з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00), за телефонами:

- 0 800 501 275 (безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України),

- +38 044 290 93 11 (для міжнародних дзвінків, згідно з тарифами операторів).

Сподіваємося на подальший розвиток взаємовигідних відносин у сфері банківських та фінансових операцій.

 

 

Повідомлення банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок