Мобільний додаток
перейти перейти
Повідомлення

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Повідомляємо про введення в дію нової редакції Тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної діяльності не перевищує 150 млн. грн. за минулий рік
30 січня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні Клієнти!

Користуючись нагодою, АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» висловлює Вам свою повагу та просить прийняти до уваги наступну інформацію.

Повідомляємо про введення в дію нової редакції Розділу 11. «Тарифні пакети» , Розділу 14. «Тарифи пакетів Центру дистанційного обслуговування» Тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів (Додаток 5, Додаток 5.1 Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної діяльності  не перевищує 150 млн. грн. за минулий рік)

Основні зміни:

  • В тарифних пакетах «Універсальний», «ПП», «Міжнародний», «Торгівля», «Моя Країна», «Coder», «всеМІНІМУМ», «всеОПТИМУМ», «всеПРЕМІУМ», «всеDigital» змінено вартість щомісячної комісії за розрахунково-касове обслуговування.
  • Тарифні пакети «Coder@DB», «Міжнародний@DB», «Національний@DB», «Агро» припиняють дію.  Якщо до 01.03.2023р., клієнт, який обслуговуються  на одному з зазначених пакетів не обере інший Тарифний пакет або Тарифи Банку, з 01.03.2023р. його буде переведено з тарифного пакету «Coder@DB» на  тарифний пакет «Coder»,  з тарифного пакету «Міжнародний@DB» на  тарифний пакет «всеПРЕМІУМ», з тарифних пакетів «Національний@DB», «Агро» на  тарифний пакет «всеОПТИМУМ».

Тарифи у новій редакції набирають чинності з 01 березня 2023 року.

При виникненні будь-яких запитань, будь ласка, звертайтеся за телефонами:

  • 0 800 501 275 (для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України),
  • +38 044 290 93 11 (для міжнародних дзвінків, згідно з тарифами операторів).

Сподіваємося на подальший розвиток взаємовигідних відносин у сфері банківських та фінансових операцій.

 

З повагою,

Перший Український Міжнародний Банк

Повідомлення банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок