Мобільний додаток
перейти перейти
Повідомлення

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Щодо роботи Автоматизованої системи виплат Фонду гарантування вкладів фізичних осіб в святкові та вихідні дні
26 грудня 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

У зв’язку з встановленим Національним банком України регламентом роботи системи електронних платежів у період завершення звітного року (рішення Правління Національного банку України від 16.12.2022 №243 «Про регламент роботи системи електронних платежів Національного банку України та порядок роботи банківської системи України в період завершення звітного року»), необхідністю завершення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) операцій 2022 року, проведенням технологічних робіт, а також завершенням повного циклу виплат для проведення остаточних розрахунків з банками-агентами, Фонд повідомляє про призупинення виплат відшкодувань вкладникам засобами Автоматизованої системи виплат Фонду з 15:00 29.12.2022 до 09:00 02.01.2023.

Повідомлення банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок