Мобільний додаток
перейти перейти
Повідомлення

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Продовження строку продажу Тарифного пакету «Моя Країна» для суб’єктів малого бізнесу – юридичних осіб-резидентів із наступними формами власності: КП (комунальне підприємство), КНП (комунальне неприбуткове підприємство), ДП (державне підприємство), грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної/ професійної/іншої діяльності не перевищує 150 млн грн за минулий рік
01 квітня 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні Клієнти!

Користуючись нагодою, АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» висловлює Вам свою повагу та просить прийняти до уваги наступну інформацію.

Повідомляємо про введення в дію нової редакції Розділу 11. «Тарифні пакети» Тарифів ПУМБ на обслуговування корпоративних клієнтів (Додатки 5 Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної діяльності  не перевищує 150 млн. грн. за минулий рік).

Основні зміни:

Строк продажу Тарифного Пакету «Моя Країна» для  суб’єктів малого бізнесу - юридичних осіб-резидентів з наступними формами власності – КП (комунальне підприємство), КНП (комунальне неприбуткове підприємство), ДП (державне підприємство) продовжено до 08.07.2022 року

Тарифи у новій редакції набирають чинності 8 квітня 2022 року.

У випадку виникнення будь-яких запитань, будь ласка, звертайтеся:

  • 0 800 501 275 (для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України),
  • +38 044 290 93 11 (для міжнародних дзвінків, згідно з тарифами операторів).

Сподіваємося на подальший розвиток взаємовигідних відносин у сфері банківських та фінансових операцій.

 

Повідомлення банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок