Мобільний додаток
перейти перейти
Повідомлення

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПЦ ПУМБ надає АО «ПОЛТАВА-БАНК» послуги з процесування
13 липня 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Процесинговий центр ПУМБ з 13 липня надає АО «ПОЛТАВА-БАНК» послуги з процесування платежів та персоналізації платіжних банківських карток.

ПОЛТАВА-БАНК став 21 банком, який користується послугами Процесингового центру ПУМБ.  Відтепер ПЦ ПУМБ буде процесувати транзакції, здійснювати фрод-моніторинг та надавати послуги з клієнтської підтримки для більше 70 тисяч клієнтів ПОЛТАВА-БАНК. Так само клієнти банку-партнера можуть користуватися на спеціальних умовах мережею банкоматів ПУМБ.

Процесинговий Центр ПУМБ на сьогодні є одним з найбільших операторів послуг у сфері емісії та обслуговування платіжних карт і обслуговує понад 1735 банкоматів ПУМБ і 21 банк-партнер, об'єднаних загальним брендом «Радіус». 

Повідомлення банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок