Мобільний додаток
перейти перейти
Повідомлення

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Новий термін дії послуги «Прибутковий рахунок» для корпоративних клієнтів
11 березня 2020
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні клієнти, повідомляємо, що 11.03.2020 змінюється термін дії за послугою «Прибутковий рахунок», який зазначений у частині 3 Додатку 7 «Пасивні продукти» до Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів (для корпоративних клієнтів, грошовий обіг яких від здійснення підприємницької/незалежної  професійної діяльності за минулий календарний рік не перевищує 125 млн. грн.), для нових договорів в національній та іноземній валютах.  

Додаткову інформацію можна отримати у відділеннях АТ «ПУМБ» (перелік відділень банку розміщений на сайті) або за телефоном Лінії підтримки клієнтів Малого та Середнього бізнесу: 0 800 501 275 (з 9.00 до 18.00, безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів у межах України).

Повідомлення банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок