Мобільний додаток
перейти перейти
Повідомлення

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Позиція Банку щодо введення воєнного стану в деяких областях України
27 листопада 2018
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні Клієнти,

Доводимо до Вашого відома, що всі відділення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» (ПУМБ), зокрема у Вінницькій, Луганській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Херсонській та решті областей України працюють у штатному режимі із здійсненням всіх банківських операцій своєчасно і без обмежень.

Повернення депозитів та виплата процентів за ними проводяться згідно з умовами, зазначеними в депозитному договорі, без будь-яких обмежень.  Як і раніше, Ви можете отримати повний спектр банківських послуг, зокрема оформити заявку на кредитні чи депозитні продукти, проводити валютно-касові операції тощо, звернувшись до будь якого відділення ПУМБ, чи скориставшись онлайн-банкінгом чи мобільним додатком ПУМБ Online.

Наразі жодних обмежень в правах і свободах громадян не введено. Так само, як і не введено обмежень в діяльності Банку.

Повідомлення банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок