Мобільний додаток
перейти перейти
Повідомлення

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

УВАГА! 9-11 листопада в ПУМБ Оnlinе проводитимуться технічні роботи з переходу на нові номери рахунків, до яких випущені платіжні картки!
09 листопада 2018
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

З 18:00 9 листопада 2018 р. по 07:30 11 листопада 2018 р. в ПУМБ Оnlinе будуть тимчасово призупинені перекази на рахунки в інших банках. Звертаємо Вашу увагу, що у цей період також не будуть здійснюватися регулярні платежі за налаштованими шаблонами.

З 06:00 11 листопада 2018 р. по 14:00 11 листопада 2018 р. ПУМБ Оnlinе не буде доступний для входу та виконання будь-яких операцій.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Нагадуємо, що відповідно до нового порядку обліку рахунків Національного банку України з 11 листопада 2018 року змінюються номери банківських рахунків, до яких випущені платіжні картки! 

Повідомлення банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок