Mobile app
go go
Promos

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

12 дронів-перехоплювачів передали ПУМБ і Фонд Сергія Притули захисникам 3-го окремого полку ССО

29 April, Wednesday
Отримати на e-mail {metatitle} - ПУМБ

Ще 12 дронів-перехоплювачів «Вовкулака» працюють на захист українського неба. Завдяки донату ПУМБ у понад 2 мільйона гривень команда Фонду Сергія Притули закупила та передала техніку бійцям 3-го окремого полку Сил Спеціальних Операцій імені князя Святослава Хороброго у межах «Єдинозбору».

Це вже друга передача перехоплювачів для цього підрозділу. У січні захисники отримали 6 одиниць, продемонструвавши 100% ефективність і вправно знищивши всі ворожі цілі. Нова партія дозволить масштабувати успіх і захистити життя як військових, так і цивільних.

Ворог атакує нашу інфраструктуру щоночі, використовуючи дешеві дрони-камікадзе. «Це математична гра на виснаження, і Україна не може грати в неї нескінченно», — наголошують у Фонді Сергія Притули. Дрони-перехоплювачі вже довели свою дієвість. Вони знищують «шахеди» ще на підльоті до міст, при цьому вартість самого перехоплення є в рази нижчою за вартість ворожої цілі.

Передача «Вовкулак» є частиною великої стратегії з масштабування подібних рішень. На це спрямований «Єдинозбір» — спільна ініціатива 412-ї бригади Nemesis, Світового Конґресу Українців та Благодійного фонду Сергія Притули. Це найбільший оборонний проєкт з початку повномасштабного вторгнення, мета якого — зібрати 1 мільярд гривень. Ці кошти йдуть на закупівлю дронів-перехоплювачів та укомплектування екіпажів операторів.

ПУМБ вже вдруге долучається до «Єдинозбору» бо впевнений, що тільки об’єднавши зусилля бізнесу, волонтерів, донаторів та військових, ми зможемо змінити математику цієї війни на свою користь та забезпечити технологічну перевагу в небі.

Promos

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{metatitle} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback