Mobile app
go go
Promos

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Переможці першого етапу акції «Оформлюйте всеКАРТА VISA від ПУМБ та вигравайте подарунки»
28 June, Friday
Отримати на e-mail {title} - FUIB

Вітаємо переможців першого етапу акції ««Оформлюйте всеКАРТА VISA від ПУМБ та вигравайте подарунки». Повний перелік переможців -  на сайті ПУМБ.

Знайшли себе у переліку? Незабаром очікуйте поповнення рахунку мобільного оператора (фінансовий номер клієнта), або повідомлення з сертифікатом на суму 1000 грн на електронну пошту чи за допомогою sms, або дзвінок від представників банку з інформацією про вручення тонометрів PARAMED One-X та Iphone 15 128 Gb.

Акція триватиме до 15 вересня, тож ще є час долучитись до акції.

Аби прийняти участь у розіграші поповнення мобільних телефонів достатньо відкрити пенсійну картку VISA від ПУМБ. Поповнення телефонів номіналом 100 грн отримають перші 750 клієнтів. 

Для участі у розіграші тонометрів – необхідно відкрити пенсійну чи соціальну картку VISA від ПУМБ  та здійснити мінімум 5 транзакцій по картці або отримайте цільове зарахування коштів на рахунок в рамках етапу.  

Щоб прийняти участь в розіграші сертифікатів – необхідно відкрити картку VISA для виплати пенсії, соціальних виплат, заробітної плати чи стипендії та здійснити мінімум 5 транзакцій по картці або отримайте цільове зарахування коштів в рамках одного з етапів.

Бажаєте Iphone 15? Для участі необхідно відкрити картку VISA для виплати пенсії, соціальних виплат, заробітної плати чи стипендії та під час одного з етапів акції здійснити мінімум 5 транзакцій по картці або отримати цільове зарахування коштів. В розіграші смартфонів приймають участь всі учасники акції, навіть переможці інших заохочень.

Розіграш сертифікатів, тонометрів та смартфонів відбувається за допомогою сервісу random.org

Умови отримання заохочень та правила акції - на сайті.

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback