Mobile app
go go
Promos

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

«Дохідний ПЛЮС» у гривні - особливі умови та акційна пропозиція
21 February, Wednesday
Отримати на e-mail {title} - FUIB

З 22 лютого ПУМБ пропонує новий банківський продукт – депозит у гривні «Дохідний ПЛЮС» з дохідністю до 16%. Послуга доступна лише учасникам акції, які отримали спеціальну пропозицію у рush-повідомленні в додатку ПУМБ Оnline, Viber, телефоном або за допомогою sms.

Строк дії акційних пропозицій по депозиту «Дохідний ПЛЮС» - з 22.02.2024 до 10.04.2024 року. Правила акції доступні за посиланням.

Умови депозиту «Дохідний ПЛЮС»:

  • Строк розміщення: 3, 6 та 12 місяців
  • Валюта – грн
  • Мінімальна сума розміщення – від 500 грн
  • Поповнення – не передбачено
  • Зняття і дострокове розторгнення – не передбачено
  • Автопролонгація – не передбачена
  • Виплата відсотків – щомісячно
  • Програма лояльності ПУМБ – не застосовується

 Для порівняння наведені відсоткові ставки за депозитом «Дохідний»:

За даними рейтингового агентства «Кредит-рейтинг», ПУМБ має найвищий (оцінка «5») рейтинг надійності депозитів. ПУМБ є системно важливим банком та є банком, який уповноважений на зберігання готівки НБУ. Всі показники ліквідності ПУМБ вище нормативних значень, встановлених НБУ. Також, про надійність депозитів та довіру до ПУМБ говорить і те, що більше 90% клієнтів, попри війну, стабільно перерозміщують свої депозити в банку.

Ще досі не клієнт ПУМБ? Достатньо скачати застосунок ПУМБ Online, зареєструватись та відкрити рахунок у ПУМБ. Сервіс доступний як в Україні, так і за кордоном. Реєстрація можлива як з українським, так і із іноземним номером.  

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback