Mobile app
go go
Press about us

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Артур Загородников: Постанова НБУ про діяльність банків і проведення валютних операцій була необхідною для банківського середовища
27 June 2014
Отримати на e-mail {title} - FUIB

 

«Постанова Правління, про яку ми говоримо, № 49 від 6 лютого, опублікована на сайті Нацбанку, було дуже необхідною у банківському середовищі», – зазначив голова Комітету Незалежної асоціації банків України з питань регуляторної політики і нагляду, заступник голови правління ПУМБ Артур Загородников.

  Загородников підкреслив, що у професійному середовищі вже давно обговорювалася необхідність додаткових механізмів збереження ліквідності комерційних банків. «Сьогодні ми можемо використовувати платіжні доручення наших клієнтів на наступний день – це дуже добре, це була нагальна потреба з давніх часів», – зауважив експерт. На його думку, відстрочка заявок фізичних та юридичних осіб щодо купівлі валюти на п'ять робочих днів повинна позитивно вплинути на ситуацію на ринку і є повністю закономірною реакцією НБУ. «Коли почалися ось такі хвилювання ринку, панічні настрої, які необхідно було швидко заспокоїти; коли стали застосовувати всі нелегальні схеми виведення валюти за межі України, підозрілі операції – це те, що було природно. Нам потрібно вивчити, що це за заявка, на які потреби, який обсяг» , – зауважив Загородников. Фінансист запевнив, що відповідно до постанови НБУ, всі платіжні доручення фізичних і юридичних осіб будуть виконані в повному обсязі. «Нам потрібно вести ретельну роз'яснювальну роботу. Я вважаю, що нам буде легше уникнути хвилювань ринку, якщо ми будемо користуватися цією постановою і мати можливість розповісти населенню, що ніяких хвилювань з приводу придбання валюти у нього не повинно бути», – зазначив Артур Загородников . 

Джерело: Деньги.ua

 
News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback