Mobile app
go go
Press about us

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Депозитні ставки в найближчі кілька місяців істотно не зміняться
14 August 2013
Отримати на e-mail {title} - FUIB

Ставки по банківських депозитах в Україні після стійкої тенденції до зниження, що намітилася на початку 2013 року, до липня майже досягли "дна" і в найближчі кілька місяців суттєво не змінюватимуться, вважають банкіри, опитані агентством "Інтерфакс-Україна".

У найближчі два-три місяці ставки по депозитах істотно не зміняться. У зв'язку з тим, що кредитні ризики банків залишаються високими і банки продовжують очищення балансів від проблемних активів, істотного зростання кредитування найближчим часом не відбудеться, тому й депозитні ставки залишаться практично незмінними.

Банки поки не готові істотно знижувати депозитні ставки, оскільки надлишок короткострокової ліквідності за відсутності довгострокових ресурсів збільшує ризики для банків. Банки побоюються, що висока ліквідність банківської системи – тимчасове явище, тому суттєвих змін на депозитному ринку не очікується. У серпні-вересні ставки можуть традиційно піти вгору у зв'язку із зростанням ділової активності, але різких змін не прогнозується.

Виконавчий директор Першого українського міжнародного банку Стефан Гуглієрі вважає, що до кінця літа депозитні ставки можуть знизитися на 1-1,5% п.п. за вкладами у гривні та на 0,3-0,5% п.п. за вкладами в іноземній валюті.

Джерело: Интерфакс
News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback