Mobile app
go go
Press about us

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Як змінився попит на автокредити навесні 2013 року?
27 June 2013
Отримати на e-mail {title} - FUIB

Чи відзначили банківські фахівці зростання попиту на автокредити в період рекордних автопродажів у березні-квітні 2013 року? Чи змінилися середні характеристики виданих кредитів? Який відсоток нових авто буде куплений у цьому році в кредит? Дізнавався Prostobank.ua.

Стефан Гуглієрі, виконавчий директор Першого Українського Міжнародного Банку

Разом зі зростанням продажів автомобілів, природно, зросли і продажі автокредитів, але середні характеристики по них серйозно не змінилися. Це був тимчасово сформований попит за рахунок новини про збільшення мит і вартості більшості автомобілів.

Цього року істотної зміни не було, але невелике збільшення частки авто, які продаються в кредит, можна очікувати найближчим часом. Це буде викликано збільшенням вартості автомобілів і зниженням кредитних ставок. Таким чином, оформлення автокредиту для багатьох клієнтів може стати опцією для придбання нового авто при нестачі власних коштів.

Джерело: фінансовий портал Prostobank.ua

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback