Mobile app
go go
Press about us

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Серед єврооблігацій українських банків є цікаві випуски
07 March 2013
Отримати на e-mail {title} - FUIB

Юрій Товстенко, фахівець з торгівлі облігаціями Concorde Capital, оцінив перспективність євробондів фінустанов України. Розвиток теми – в "Інвестгазеті" № 8 (від 4.03.2013 року)\

Сприятлива ситуація, яка поки ще панує на зовнішніх ринках, відкриває можливості з розміщення єврооблігацій українськими позичальниками. Так, в кінці лютого відбувся перший за останні три роки вихід приватного українського банку на зовнішні ринки.

Якщо поглянути на карту прибутковості українських єврооблігацій, випуски комерційних банків оцінюються вторинним ринком гірше, ніж аналогічні по довжині випуски небанківського сектора. Це пояснюється недовірою зовнішніх інвесторів до українського банківського сектору, який ще залишається досить проблемним.

Однак ми вважаємо, що серед єврооблігацій українських банків є цікаві випуски. Зокрема ті ж єврооблігації ПУМБ-14 (9,2%) пропонують більшу прибутковість, ніж аналогічні по довжині євробонди українських позичальників. При цьому вони є якісними емітентами, маючи низькі ризики ліквідності і платоспроможності.

Головною перевагою для ПУМБу (банк № 9 в Україні за активами) є те, що він на 100% належить СКМ і після об'єднання з Донгорбанком є основним банківським активом найбільшої бізнес-групи в Україні і вже переходить у статус стратегічного бізнес-напрямку СКМ.

Джерело: портал Дело

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback