Mobile app
go go
Press about us

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Портфельний венчур (КоммерсантЪ-Украина)
20 November 2012
Отримати на e-mail {title} - FUIB

Через високі ризики вкладень в інвестиційні інструменти показники їх прибутковості повинні перевищувати ставки по банківських депозитах. На сьогодні клієнтам private banking пропонують формувати індивідуальні інвестпортфелі з мінімально заданою прибутковістю, яка як мінімум є не нижчою від існуючих дорогих банківських депозитів. До стандартних інвестиційних інструментів відносять банківські метали, цінні папери, а також складні структуровані продукти.

Інвестиційні послуги для клієнтів private banking (PB) сьогодні в тій чи іншій формі пропонують всі провідні гравці. Тим не менше багато банків не вважають даний напрямок пріоритетним і не займаються його активним просуванням.

На даний момент, на думку керівника департаменту цінних паперів ПУМБ Марини Трегубенко, інвестиційне спрямування PB є малозатребуваним через вузький набір інструментів, який банки можуть запропонувати своїм клієнтам на українському ринку. Традиційно в рамках цього комплексу послуг вкладати кошти можна як у діючі фонди, які вже знаходяться в управлінні у банківських КУА, так і в інвестиційні портфелі, сформовані під клієнта відповідно до його індивідуальних побажань. За інформацією пані Трегубенко, клієнтам ПУМБ доступні індивідуальні рішення по формуванню і управлінню портфелем цінних паперів.

Джерело: газета "КоммерсантЪ-Украина", додаток "Персональный банкинг" від 8 листопада 2012 р.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback