Mobile app
go go
Press about us

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

На тонкому льоді (ИнвестГазета)
25 October 2012
Отримати на e-mail {title} - FUIB

Про корпоративне кредитування

Олексій Волчков, заступник голови правління з корпоративного бізнесу ПУМБ

У цьому році в порівнянні з 2011-м корпоративне кредитування знизилося в цілому по ринку, що обумовлено декількома причинами. Спостерігається дефіцит гривневих ресурсів. Ставки за депозитами у гривні залишаються високими, що співвідноситься з високими ставками по кредитах, які стають непідйомними для більшості компаній, особливо виробничих. Нинішня ситуація також характеризується обмеженою кількістю хороших позичальників, більшість з яких є занадто закредитованими.

Як результат, цього року банки зосередили свою увагу на кредитуванні галузей, що мають високий маржинальний дохід або підтримку держави по компенсації процентних ставок. Це сільське господарство – як первинне виробництво, так і переробка, торгівля товарами широкого вжитку (продукти харчування, косметика, парфумерія та інші); фармацевтика. Крім того, в залежності від кон'юнктури цін на світовому ринку цікавим є валютне кредитування зернотрейдерів, машинобудування, металургійної та хімічної промисловості.

Повний текст статті читайте в журналі "ИнвестГазета" №30-31 від 06.08.12

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback