Mobile app
go go
Press about us

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Автокредити (Власть денег)
10 October 2012
Отримати на e-mail {title} - FUIB
У вересні тенденція подорожчання автокредитів збереглася. За підсумками місяця, за даними порталу prostobank.ua, ставки по позиках на покупку автомобілів виросли в середньому на 0,7 п. п. (до 19,77% річних). Максимально у вересні подорожчали кредити на б/у автомобілі, на 1-3 п. п. (до 15-27% річних). Ставки за кредитами на нові іномарки збільшилися на 0,7-1,5 п. п. (до 13-18% річних). Переплата по позиках на авто вітчизняного складання виросла мінімально, на 0,5-1 п. п. (до15-21% річних). При цьому у вересні підвищилися ставки і за партнерськими програмами, які стартували ще влітку, - на 0,5-2 п. п. (до 10-15% річних).

Погіршення умов автокредитування трохи пом'якшило збільшення кількості партнерських програм кредитування. Ставки по спільним автокредитах, чинним на постійній основі, склали 12-17% річних при авансових платежах від 20-30% і терміни кредитування до п'яти років. А от умови нетривалих (найчастіше до кінця жовтня) акційних програм лояльніше. Ставки по таких позиках залишають 3-12% річних залежно від авансу (від 5-10%) і терміну кредитування (до семи років).

Максим Мироненко, керівник департаменту розвитку продуктів роздрібного бізнесу ПАТ «ПУМБ»

«Ймовірно, ставки по автокредитах виростуть до кінця року, оскільки поточні пропозиції банків ще повністю не відіграли зростання вартості залучених ресурсів (депозитів), який спостерігається, починаючи з середини літа».

Джерело: тижневик «Власть денег» № 40 від 05.10.12
News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback