Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Зміна адреси відділення «РЦ в м. Дніпропетровськ»
09 June 2012
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Повідомляємо, що з 28 травня 2012 р. ваше обслуговування буде здійснюватися за новою адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Червона, 10.

Рішення про переміщення відділення ПУМБ «Регіональний центр в м. Дніпропетровськ» було прийнято Правлінням банку з метою підвищення ефективності філіальної мережі банку.

У зв’язку із зміною адреси відділення «Регіональний центр в м. Дніпропетровськ» працюватиме 25 травня 2012 р. в скороченому режимі - до 13:00 години. Для здійснення банківських операцій після 13:00 ви можете звернутись до найближчого з відділень Банку:

  • м. Дніпропетровськ, вул. Леніна, 1Б;
  • м. Дніпропетровськ, вул. Гагаріна, 133.

Приносимо свої вибачення за можливі незручності!

У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся до цілодобового Центру обслуговування клієнтів ПУМБ за телефоном 0 800 500 490 (безкоштовно з міського телефону в межах України).

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback