
За підсумками щорічного II Міжнародного конкурсу «Кращі Банки ГУАМ-2011» Костянтин Вайсман, голова правління ПУМБ визнаний «Банкіром року». Конкурс проводився Організацією за демократію та економічний розвиток ГУАМ, міжнародною регіональною організацією, до складу якої входять Азербайджан, Грузія, Молдова та Україна.
Метою конкурсу «Кращі Банки ГУАМ-2011» було визначення кращих банківських установ, що працюють на території держав-учасниць ГУАМ з окремих номінаціях. На церемонії нагородження лауреатів були присутні представники центральних банків, банківських асоціацій, банків держав-членів ГУАМ, міністерств і відомств, дипломатичних місій, акредитованих в Україні, підприємці, представники ЗМІ.
Костянтин Вайсман має значний досвід роботи в банківській сфері. Під його керівництвом в 2011 році було завершено злиття ПУМБ і Донгорбанку. Об'єднання банків стало найбільшим в історії вітчизняної фінансової системи злиттям двох банківських установ, а також було проведено в рекордно короткий термін − 9 місяців. В результаті об'єднання ПУМБ значно укрупнився та увійшов до числа десяти найбільших фінансових інститутів України. За час інтеграції банк не тільки не розгубив клієнтів, але й значно збільшив свою частку ринку. Прибуток банку в 2011 році виріс на 14%, а активи банку практично подвоїлися. На 1 січня 2012 року ПУМБ займає 8-е місце в системі за розміром активів та 9-е за розміром власного капіталу.
- ВСЕМОЖУ від ПУМБ – краща кредитна картка 2020 року за версією Prostobank Awards
- Встигніть скористатися акцією «Бонус до депозиту» та отримайте додаткову винагороду до 1,2% річних
- FUIB is in the TOP-15 best employers in Ukraine according to Forbes
- Стати клієнтом ГК «Нафтогаз України» можна у 145 відділеннях ПУМБ
- ПУМБ відміняє до березня 2021 року комісію за поповнення карткових та кредитних рахунків, відкритих у банку, через партнерські термінали самообслуговування
- ПУМБ та Фонд Ріната Ахметова доставили 21 кисневий концентратор до лікарень північно-східного регіону України
Отримати на e-mail
Новину відправлено

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
questions
question to bank
complaint or suggestion
networks
Feedback