Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Сергій Магдич: “Наша амбітна задача – сягнути вершини та стати банком номер один для підприємців”
02 July, Tuesday
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

27 червня у Києві відбувся другий щорічний Форум підприємців від видання Forbes Ukraine, генеральним партнером якого виступив ПУМБ. Форум зібрав понад 50 спікерів від провідних компаній та більше 500 учасників для нетворкінгу та обміну досвідом.  

Програма заходу включала важливі аспекти для підприємців: створення продукту, який полюблять клієнти, масштабування, корпоративна культура, розбудова процесів, взаємодія з державою та багато іншого. 

Одною з головних подій форуму став публічний діалог на тему «Стратегія лідерства: як стати першим», який відбувся між Заступником голови правління ПУМБ Сергієм Магдичем та операційним директором «Епіцентр» Максимом Шереметою. Модератором дискусії виступив редактор-засновник Forbes Ukraine Володимир Федорін. Під час діалогу спікери обговорили досягнення та плани двох провідних компаній країни. 

«Стратегічний бізнес, куди ми інвестуємо – це саме МСБ. Ми віримо у силу підприємництва і тому створили десятки команд, які щоденно працюють над підтримкою цього сегменту. Наша мета – забезпечити зручність та комфорт для клієнтів через трансформацію та зміну наших процесів, а також інвестиції у побудову Digital платформи. Досягнуто чимало. ПУМБ – наразі один з найбільш потужних гравців у малому і середньому бізнесі. Наша амбітна задача – сягнути вершини та стати банком номер один для підприємців» - підкреслив у своєму виступі Сергій Магдич. 

За офіційними даними, ПУМБ вже входить у трійку лідерів за розміром кредитного портфеля МСБ та за темпами його зростання. Лише за останні п’ять років його обсяг активів МСБ зріс в 4 рази , а у малому бізнесі – в 6 разів.

Під час свого виступу Магдич Сергій також наголосив, що досягти лідерства банк планує і у роботі з найчисельнішим сегментом – фізичними особами-підприємцями (ФОП). 

«Переконаний, завдяки нашій стратегії, інвестиціям у цифрові технології та безперервній роботі над поліпшенням процесів ми зможемо досягти цих цілей і стати надійним партнером для кожного представника бізнесу вже протягом трьох років» - додав він. 

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback