Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Подвоєння виплат від ПУМБ за програмою єВідновлення триває
19 May, Sunday
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Вітаємо переможця програми з подвоєння виплат від ПУМБ за програмою єВідновлення – Валерія з міста Ізюм Харківської області. Валерій став переможцем травня 2024 року та отримав від банку подвоєння грошової допомоги на власну дебетову картку. Банк сплатив усі податки під час отримання фінансової допомоги, тож всі кошти Валерій може витратити на відновлення житла.

Умови програми: кожного місяця одному із клієнтів - отримувачу державної виплати на картку єВідновлення у ПУМБ, на власний дебетовий рахунок буде зараховано від банку таку ж суму грошової допомоги. Максимальний розмір подвоєння - до 200 тис. грн. 

Нагадуємо, що в програмі подвоєння виплат від ПУМБ приймають участь як існуючі, так і нові клієнти банка. Для того, щоб взяти участь у соціальній ініціативі необхідно відкрити картку єВідновлення у застосунку ПУМБ Online та отримати на неї виплату від держави. Вибір клієнта, якому банк подвоїть суму виплат на дебетовий рахунок, здійснюватиметься за допомогою сервісу www.random.org. Кожен клієнт, який отримав допомогу єВідновлення від держави, щомісяця автоматично бере участь у цьому виборі, але отримати подвійну підтримку зможе лише один раз.

Соціальна програма від ПУМБ триває вже рік – з 01.06.2023 по 14.06.2024 включно, на всій території України, що не є окупованою та підконтрольна українській владі, а також за межами країни.

Більше про ініціативу -  за посиланням.

 

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback