Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ підвищує ліміти на карткові перекази
17 January, Wednesday
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

ПУМБ постійно працює над підвищенням лояльності, вивчає потреби клієнтів і змінює продукти та процеси з урахуванням їх коментарів. Тож, розуміючи потреби клієнтів, ПУМБ збільшує ліміти на карткові перекази.

Треба поповнити картку іншого клієнта ПУМБ? Відтепер немає жодних лімітів на один переказ, але не більше 89 999 грн. за добу.

Переказуєте кошти на картку в іншому банку? Якщо по такому переказу у ПУМБ є дані отримувача, передбачені законодавством – жодних обмежень по сумі одного переказу немає, але не більше 89 999 грн за добу. Якщо у ПУМБ немає повних даних отримувача, то ліміт на транзакцію залишається без змін – 29 999 грн на один переказ та не більше 89 999 грн за добу.

Нагадуємо, що перекази між власними картками/ рахунками за допомогою ПУМБ Online - завжди без обмежень та лімітів (добових та на один переказ). Зручно зберігати кошти на одній картці, а сплачувати іншою? ПУМБ завжди допоможе!

До речі, ПУМБ продовжив дію карток до кінця травня 2024 року. Все рівно потрібен новий пластик? Зайдіть у додаток ПУМБ Online та замовте нову картку, а наші партнери Нова Пошта та Укрпошта доставлять всеКАРТА в будь-яку точку України та світу (окрім рф та рб).

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback