Мобільний додаток
перейти перейти
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Новий сервіс «Валютні перекази між найближчими родичами» від ПУМБ
20 November 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Допомагаємо нашим клієнтам підтримувати найрідніших. ПУМБ запустив новий сервіс «Валютні перекази між найближчими родичами». Ця послуга дозволяє клієнтам банку здійснювати миттєві валютні перекази з власної картки на картку найближчого родича, який також є клієнтом ПУМБ. Перекази можливі у USD, EUR, PLN та GBP. Перекази без комісій та зайвих переплат. 

Для підтвердження зв’язку: перейдіть у додаток ПУМБ Online -> розділ «Більше» -> «Налаштування» (іконка шестірні вгорі екрану) -> «Родинний зв’язок» та слідкуйте за інструкціями у додатку.

Особливості сервісу «Валютні перекази між найближчими родичами»: після підтвердження зв'язку між родичами, користувачі зможуть легко та швидко здійснювати перекази один одному. Максимальна сума валютного переказу між родичами за добу становить 89 999 гривень у валютному еквіваленті або 29 999 гривень в еквіваленті за одну операцію.

Переваги послуги:

  • відсутність комісії та непрозорих тарифів - перекази коштів між родичами безкоштовні
  • швидкість міжнародних переказів всередині ПУМБ - переказ миттєво здійснюється з картки на картку. Це особливо важливо, якщо родичі перебувають за кордоном - клієнти ПУМБ можуть використовувати цю послугу для міжнародних грошових переказів. Це швидка та надійна передача коштів без необхідності звертатися до сторонніх послуг.

Обмеження для користувачів послуги: сервіс «Валютні перекази між найближчими родичами» доступний лише громадянам України та особам старше за 14 років.

Нагадуємо про інші способи поповнення карток друзів та родичів за кордоном:

  • без комісійний переказ у ПУМБ Online на картки будь-якого банку за умови переказу у гривні – без комісії
  • поповнення карток за допомогою SWIFT-переказів - згідно тарифів
  • поповнення в касі ПУМБ

Потрібна валюта? Відтепер, злоті або фунти стерлінгів можна придбати у додатку ПУМБ Online. Просто зайдіть у розділ «Платежі» в ПУМБ Online і натисніть «Обмін валют». 

Будьте завжди на фінансовому зв’язку з рідними завдяки ПУМБ! Завантажуйте ПУМБ Online і відкривайте рахунок у потрібній валюті віддалено за посиланням.

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок