Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ оголосив про зміни у Наглядовій раді банку
20 October 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

19 жовтня ПУМБ оголосив про зміни у Наглядовій раді банку. Так з 3.11.2023 року своє членство у складі Наглядової ради, за власним бажанням, припиняє Олег Попов. Раніше він займав позицію Голови Наглядової ради, а з вересня цього року перейшов на посаду члена Наглядової ради. Олег Попов пропрацював в складі Наглядової ради понад 20 років. Вісім з них, він працював на посаді Голови Наглядової ради, дотримуючись кращих практик щодо оновлення складу Наглядової ради із залученням незалежних директорів. За цей час Олег Попов зробив суттєвий внесок у становленні АТ «ПУМБ» як одного із найбільших та найстійкіших банків України.

Нагадуємо, що з метою удосконалення системи корпоративного управління, у вересні 2023 року ПУМБ оголосив про призначення Головою Наглядової ради незалежного директора Валентина Міхова. Також для підвищення ефективності діяльності ради до її складу був введений додатковий незалежний директор - Хело Мейгас.

Наразі Наглядова рада ПУМБ складається з 4-х представників акціонера, та 4-х незалежних директорів. Голова Наглядової Ради – незалежний директор.  Банк завжди  дотримується у своїй діяльності найсучасніших європейських практик та рекомендацій НБУ щодо ефективного корпоративного управління. Оновлена модель системи корпоративного управління забезпечує високий рівень організації, ефективне управління та контроль за діяльністю банку.

 

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) – є найбільшим українським банком з приватним капіталом, який майже 32 роки стабільно працює на банківському ринку України. Банку довіряють 114 тисяч корпоративних клієнтів і 1,4 млн клієнтів – фізичних осіб. Згідно з актуальними даними НБУ, ПУМБ входить до топ-5 банків за розміром депозитного портфеля фізичних осіб у національній валюті та до десяти найбільших банків України за іншими ключовими показниками.  ПУМБ входить до переліку системно важливих банків України та є банком, уповноваженим на зберігання готівки НБУ. За 2022 рік банк перерахував до держбюджету понад 1,5  млрд грн. За перше півріччя  2023 року сума перерахованих ПУМБ податків і зборів вже становила 945 млн грн.

 

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback