Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ та КНУ імені Тараса Шевченка об'єднали зусилля для розвитку майбутніх експертів банківської сфери
14 September 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

ПУМБ та КНУ імені Тараса Шевченка підписали Меморандуму про співпрацю. Мета співпраці – розвиток інноваційних освітніх програм, обмін професійним досвідом  та розширення можливостей стажувань та практики для студентів ЗВО. Особлива увага приділяється  дуальній освіті в університеті, яка передбачає можливість вчитися на робочому місці, водночас, отримуючи практичний досвід, необхідний для подальшої успішної професійної діяльності та побудови кар’єри у банківській сфері.

За словами Дмитра Поліщука, заступника голови правління ПУМБ, банки та фінтех потребують молодих спеціалістів і партнерство між банком та Університетом дозволить молоді отримати найкращі практичні уміння в одному з найбільших банків України: «ПУМБ є системно важливим банком, ми відкриті до інновацій та готові допомогти студентам одного з найкращих ЗВО України отримати необхідні професійні навички».

Ректор Університету Володимир Бугров також підкреслив, що підписаний документ дозволить ефективно використовувати наявні інтелектуальні ресурси в освітній, науково-дослідній, інноваційній сферах для вдосконалення діяльності та обміну досвідом.

Співпраця між ПУМБ та КНУ імені Тараса Шевченка - важливий крок у напрямку підвищення якості освіти та підготовки фахівців, готових до викликів сучасного ринку праці.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback