ПУМБ та КНУ імені Тараса Шевченка підписали Меморандуму про співпрацю. Мета співпраці – розвиток інноваційних освітніх програм, обмін професійним досвідом та розширення можливостей стажувань та практики для студентів ЗВО. Особлива увага приділяється дуальній освіті в університеті, яка передбачає можливість вчитися на робочому місці, водночас, отримуючи практичний досвід, необхідний для подальшої успішної професійної діяльності та побудови кар’єри у банківській сфері.
За словами Дмитра Поліщука, заступника голови правління ПУМБ, банки та фінтех потребують молодих спеціалістів і партнерство між банком та Університетом дозволить молоді отримати найкращі практичні уміння в одному з найбільших банків України: «ПУМБ є системно важливим банком, ми відкриті до інновацій та готові допомогти студентам одного з найкращих ЗВО України отримати необхідні професійні навички».
Ректор Університету Володимир Бугров також підкреслив, що підписаний документ дозволить ефективно використовувати наявні інтелектуальні ресурси в освітній, науково-дослідній, інноваційній сферах для вдосконалення діяльності та обміну досвідом.
Співпраця між ПУМБ та КНУ імені Тараса Шевченка - важливий крок у напрямку підвищення якості освіти та підготовки фахівців, готових до викликів сучасного ринку праці.
- Не відводити очей: портрети ветеранів – у головних вітринах країни
- Готові до всього! У рамках діалогів з NV.ua Голова правління ПУМБ Сергій Черненко розповів, як банк підготувався до можливих блекаутів цього року
- ПУМБ та Лімагрейн Україна запустили нову партнерську програму для аграріїв
- ПУМБ лізинг взяв участь у круглому столі «Роль кредитування та лізингу в розвитку ринку автопродажів» від видання Financial Club
- 2 роки проєкту «Ми однієї крові»: як соціальна ініціатива рятує десятки тисяч життів
- Щодо пошкоджень двох відділень ПУМБ у Києві та Кривому Розі
Отримати на e-mail
Новину відправлено
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
questions Please, leave a question, gratitude,
complaint or suggestion FUIB in social
networks
Feedback